Kariera

Dołącz do zespołu HRP!

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy europejskich

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. pozyskiwania funduszy europejskich. Jeśli potrafisz łączyć dwa światy – umiejętności miękkich oraz analitycznego myślenia z merytoryczną wiedzą na temat aplikowania i realizacji projektów współfinansowanych z funduszy UE – szukamy właśnie Ciebie!

Zakres zadań:

  • przygotowywanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej (wniosku o dofinansowanie) w obszarze projektów miękkich (dofinansowanych z EFS+), regionalnych oraz centralnych, zgodnie z wytycznymi i wymaganiami konkursowymi;
  • współpraca/komunikacja z Zespołem ds. Aplikowania w zakresie pozyskiwania informacji potrzebnych do aplikowania, opracowania merytorycznej koncepcji projektu, planowania budżetu, harmonogramu, przygotowywania diagnozy i innych elementów projektu;
  • współpraca z instytucjami IOK w zakresie regulaminów konkursów;
  • realizacja niezbędnych działań na etapie oceny wniosku aplikacyjnego, procesu negocjacji, odwołań/protestów.

Kryteria rekturacji:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z aplikowaniem i realizacją projektów współfinansowanych z funduszy UE;
  • wiedza z zakresu programów unijnych ze szczególnym uwzględnieniem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027;
  • umiejętności pozyskiwania danych rynkowych, statystycznych oraz informacji niezbędnych do przygotowania wniosków;
  • umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • dokładność, terminowość i rzetelność w przygotowywaniu dokumentacji;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • pasja i kreatywność.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę, umowę zlecenie, B2B lub inną wg indywidualnych preferencji;
  • współpracę stałą lub projektową;
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów (z udziałem w success fee).

➡️ Zapraszamy do składania aplikacji na: biuro@hrp.com.pl.

Strona główna

Poznajmy się!

O firmie

Nasz potencjał…

Projekty

Napisz do nas!

Kontakt