O NAS

Dzięki naszej wiedzy i wyobraźni pomagamy firmom i pracownikom rosnąć w siłę. Dostarczamy inspiracji. Łączymy strategię, szkolenia i technologię, tworząc unikatowe rozwiązania rozwojowe.

GADŻECIARZE 50%
MOLE KSIĄŻKOWE 70%
FANATYCY EXCELA 80%
ROWERZYŚCI 100%
SPORTOWCY 80%

MÓWIĄ O NAS

Współpraca naszej spółki z firmą HRP i Justyną Kliombką-Jarzyną w roli trenera pozwoliła naszej organizacji znacząco poprawić komunikację wewnętrzną. Podczas prowadzonych warsztatów zidentyfikowaliśmy nieuświadomione problemy, ale również wypracowaliśmy metodę ich rozwiązania. Spotkania warsztatowe zintegrowały zespoły zbudowane z reprezentantów różnych działów. Zarówno moja perspektywa uzyskanych efektów jaki i opinie uczestników warsztatów potwierdzają słuszność podjętej inwestycji. Z czystym sumieniem rekomenduję firmę HRP jako profesjonalną organizację szkoleniową i doradczą.

Michał Sopiński
Wiceprezes Zarządu
MS POS

Po raz kolejny skorzystaliśmy z trenerów HRP jako moderatorów wewnętrznych szkoleń firmowych. Prowadzący spełnili nasze oczekiwania – potrafili wzbudzić zainteresowanie uczestników, w odpowiednich momentach ujarzmić dyskusję, ale też naprowadzić na rozwiązanie omawianych problemów.

Profesjonalizm i zaangażowanie trenerów podnosi rangę spotkania firmowego i na pewno w przyszłości ponownie zaprośmy HRP do współpracy.

Lidia Kowalska
Dyrektor Controllingu
SKB Drivetech

Szkolenia angażowały uczestników, wyzwalały kreatywność dzięki pasji trenerów HRP. Nasi pracownicy zwiększyli swoją świadomość i zrozumienie współpracy z wielopokoleniowym zespołem.

Uczestnicy ocenili to szkolenie na 10 w skali od 0 do 10

 Ilona Galińska,  
Zastępca Dyrektora Polityki Personalnej i Krajowy Specjalista ds. Zgodności z Prawem i Etyką w Schenker Sp. z o.o.

Szkolenia zostały przeprowadzone z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Należy pochwalić współpracę na każdym etapie projektu, począwszy od etapu organizacji szkoleń i komunikacji z uczestnikami, poprzez realizację szkoleń i skończywszy na ocenie i podsumowaniu szkoleń. Bardzo dobry kontakt trenerek z uczestnikami przyczynił się do pozytywnego odbioru szkoleń przez uczestników. Jednym z bezpośrednich efektów szkoleń jest znacząca poprawa komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami administracji Uczelni.

Zdecydowanie rekomenduję firmą HRP jako partnera godnego polecenia do współpracy przy projektach rozwojowych.

Dariusz Koperczak
Dyrektor Centrum Karier i Współpracy z Pracodawcami, Uniwersytet Łódzki

Szkoła Trenerów  zorganizowana przez firme HRP w pełni spełniła moje oczekiwania. 88 godzin intensywnej pracy- duzej dawki teorii, popartej przykladami, warsztatami oraz poznaniem i wykorzystaniem wachlarza narzedzi trenerskich. Justyna Kliombka-Jarzyna i Marta Rolnik- Warmbier w roli trenerek byly swietnie przygotowane, pelne energii i zaangazowania. To wlasnie ich doswiadczenie i profesjonalizm sprawily ze jestem tak zadowolena z tego kursu. Goraco polecam tym, ktorzy zastanawiaja sie nad rozpoczeciem nauki ale maja watpliwosci. Podejmijcie wyzwanie, bo zdecydowanie warto!

 

Agnieszka Lutz
Dyrektor Regionalny PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA

Grupa Kapitałowa MONNARI TRADE S.A. w 2015-2016 roku nawiązała współpracę z firmą HRP w celu zorganizowania i przeprowadzenia na terenie Polski cyklu szkoleń dla pracowników sieci sklepów MONNARI.

Organizacje i jakość szkoleń oceniamy bardzo wysoko. Zakres tematyczny, forma przekazu, sposób prowadzenia warsztatów przez trenera p. Justynę Kliombkę zostały przyjęte bardzo pozytywnie i przyniosły wymierne korzyści, m.in. poszerzenie wiedzy uczestników szkolenia, poprawę komunikacji, satysfakcję czy wzmocnienie więzi pomiędzy pracownikiem a pracodawcą.

Efekt ten był możliwy do osiągnięcia dzięki profesjonalnej firmie HRP, z którą chętnie będziemy powracali do współpracy i którą mogę polecić innym firmom.

Maria Zwolan
Dyrektor Personalny

We współpracy z firmą HRP cenię najbardziej fakt, że każde szkolenie przygotowywane jest w odpowiedzi na potrzeby naszej organizacji.Dotyczy to nie tylko zawartości merytorycznej, ale także indywidualnego doboru metod szkoleniowych. Trenerzy HRP pracują metodami warsztatowymi, dzięki czemu szkolenia są ciekawe i bardzo angażujące dla uczestników, a przyswojona w ten sposób wiedza jest zapamiętywana na dłużej. Myślę, że najlepszą rekomendacją firmy HRP jako partnera biznesowego wspierającego działania nad rozwojem pracowników jest fakt, że nasze firmy współpracują od kilku lat i właśnie zaczynamy kolejny, długoterminowy projekt.

Joanna Karbowska-Bebel
Kierownik Contact Center
TOYA Sp. z o.o.

ZOBACZ, KTO ZA TYM STOI

Zespół zakręconych... na punkcie rozwoju