Agnieszka Ptasińska

TRENER, PSYCHOLOG BIZNESU

Trener specjalizujący się obszarze sprzedaży, obsługi klienta oraz psychologii pozytywnej. Prowadzi szkolenia metodami aktywnymi, które inspirują do zmiany i działania.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w sprzedaży B2B. Od liku lat zajmuje się kontaktem z klientem biznesowym w branży FMCG. Koordynuje pracę handlowców oraz zarządza procesami sprzedaży.

Pracowała przy wdrażaniu dużych projektów doradczo-szkoleniowych z zakresu obsługi klienta, sprzedaży oraz zarządzania sprzedażą w firmie ClientFirst, jednej z marek House of Skills. Tworzyła nowe rozwiązania szkoleniowe, przygotowywała oferty dla klientów oraz zajmowała się koordynacją pracy trenerów.

Angielskojęzyczna specjalizacja z zakresu prowadzenia treningów biznesowych realizowana w ramach studiów na SWPS w Warszawie zwiększyła jej kompetencje w obszarze szkoleń biznesowych. Od 2013 roku jej pasją są treningi z zakresu psychologii pozytywnej, wdzięczności oraz sensu życia. W latach 2014-2015 prowadziła badania naukowe z tej dziedziny w ramach studiów na SWPS. Współpracowała z Fundacją Onkocafe, gdzie prowadziła pozytywne warsztaty dla pacjentek onkologicznych. Absolwentka Szkoły Trenerów Umiejętności Psychospołecznych organizowanej przez warszawską Fundację Kierunek Rozwój.

W trakcie studiów aktywnie działała w kołach naukowych, między innymi zasiadała w zarządzie Koła Naukowego Zarządzania Projektami na Politechnice Warszawskiej PMart. Jest licencjonowanym Scrum Masterem oraz posiada certyfikat z zarządzania projektami techniką Prince2.

Poza pracą jest osobą aktywną, pasjonującą się głównie bieganiem. Brała udział w kilku amatorskich biegach, które wzmocniły jej wytrwałość, odporność na stres oraz samodyscyplinę.

W pracy cechuje ją empatia, cierpliwość i chęć pomocy drugiej osobie.

Pracowała z takimi klientami jak: SF Business Center Club, Stadion Narodowy, Eurocash, Onkocafe