Drodzy Uczestnicy, Prelegenci, Partnerzy.

W imieniu HRP Grants chcielibyśmy jeszcze raz podziękować każdemu z Was za udział w naszej konferencji: „Nowa perspektywa, nowe możliwości”.

Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie stało się niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich obecnych.

Dziękujemy prelegentom za Wasze merytoryczne wystąpienia dotyczące realizowanych projektów, indywidualnych kont szkoleniowych, rad sektorowych oraz za ciekawe dyskusje. Wasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam wszystkim uzyskać wiele cennych informacji.

Nasze serdeczne podziękowania kierujemy również do naszych Partnerów. Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy stworzyć wydarzenie na najwyższym poziomie.

Uczestnikom dziękujemy za obecność i aktywność, za każde zadane pytanie i podzielenie się swoimi przemyśleniami. Mamy nadzieję, że konferencja była dla Was źródłem wiedzy i inspiracji oraz że przedstawione przez naszych prelegentów informacje pozwoliły odpowiedzieć na dręczące Was pytania i wątpliwości.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogli być z nami na konferencji, załączamy link do prezentacji, która była wyświetlana podczas wydarzenia: https://hrp.com.pl/materialy/nowa-perspektywa-nowe-mozliwosci-prezentacja.pdf.

Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony czas.