O firmie

Łódź pomysłów na dotacje unijne

Gdy duch przedsiębiorczości z Księżego Młyna łączy się potencjałem dotacji z Unii Europejskiej otwiera się morze nieograniczonych możliwości rozwoju.

Zespół HRP

Poznaj nas

WIĘCEJ…

Poznaj firmę

Nasza historia

WIĘCEJ…

Biuro HRP

Nasza siedziba

WIĘCEJ…

Przejdźmy się!

Wirtualny spacer

WIĘCEJ…

Poznaj nas

To oni stoją na czele naszego zespołu zaangażowanych, doświadczonych ekspertów , którzy zapewnią Państwa firmie skuteczne pozyskanie unijnego wsparcia i rozwój przedsiębiorstwa. Podobno nie trzeba do tego supermocy, ale…

Najedź na obraz, aby zobaczyć więcej!

KONRAD JASZCZYŃSKI Prezes Zarządu
MAGDALENA KOZIŃSKA Dyrektor ds. Funduszy Europejskich
BEATA OBRANIAK Dyrektor Biura

Poznaj nas

To oni stoją na czele naszego zespołu zaangażowanych, doświadczonych ekspertów , którzy zapewnią Państwa firmie skuteczne pozyskanie unijnego wsparcia i rozwój przedsiębiorstwa. Podobno nie trzeba do tego supermocy, ale…

Najedź na obraz, aby zobaczyć więcej!

KONRAD JASZCZYŃSKI Prezes Zarządu
MAGDALENA KOZIŃSKA Dyrektor ds. Projektów Operatorskich
BEATA OBRANIAK Dyrektor Biura

Nasza historia

Dotacje unijne na wyciagnięcie ręki

Wierzymy w ludzi kreatywnych i przedsiębiorczych, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego przedsiębiorstwa dzięki energii funduszy europejskich.
Od czasu akcesu Polski do Unii Europejskiej, czyli od 2004 r., wspieramy naszych Klientów, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich dla firm planujących rozwój poprzez inwestycje w działalność badawczo-rozwojową, informatyzację i cyfryzację, nowe linie technologiczne, innowacyjne maszyny i urządzenia czy działania rozwojowe w obszarze zasobów ludzkich. Pomagamy nie tylko w złożeniu wniosku o dofinansowanie unijne, ale również w realizacji projektu i prawidłowym rozliczeniu dotacji.

Od wniosków o dotacje z EFS po projekty operatorskie

Rozpoczynaliśmy działalność w momencie przełomowym, gdy Polska stawała się częścią Unii Europejskiej, przed rodzimymi przedsiębiorcami otwierały się zagraniczne rynki, a do naszego kraju płynął strumień funduszy europejskich. Dotacje unijne, które stały się ogromną szansą dla firm, zmieniały również województwo łódzkie. Nasze know-how zdobywaliśmy pozyskując dotacje unijne z uruchamianych wówczas programów strukturalnych.

Późniejsze perspektywy finansowe to kolejne etapy naszego rozwoju i następne działania podejmowane na rzecz rozwoju Łodzi i regionu. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i wyobraźni tworzymy unikatowe rozwiązania rozwojowe, łącząc dotacje unijne, strategie, szkolenia i nowoczesne technologie, pozwalając firmom i pracownikom rosnąć w siłę. Szerokie spektrum działań umożliwia nam realizację różnorodnych projektów finansowanych z funduszy europejskich: w projekcie „Sposób na biznes” udzielając dotacji z EFS wspieramy osoby rozpoczynające działalności gospodarczej, umożliwiamy mamom powrót na rynek pracy finansując z dotacji unijnych pomoc profesjonalnej opiekunki dla dziecka, a osobom zagrożonych utratą pracy umożliwiamy reorientację zawodową.

Fascynujące pomysły zasługują na dotacje z Unii Europejskiej

Nasze doświadczenia w aplikowaniu, realizowaniu i rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy europejskich, wiedza i umiejętności oraz otwartość na współpracę z innymi podmiotami pozwala nam realizować projekty operatorskie. Firmy nie muszą już samodzielnie ubiegać się o dotacje unijne, ale aplikują o dofinansowanie u sprawdzonych operatorów, co zdecydowania ułatwia procedurę. Duża część naszych projektów realizowana jest w partnerstwie przedsiębiorców i organizacji ich zrzeszających, więc doskonale rozumiemy biznes i jego potrzeby. Staramy się maksymalnie uprościć formalności związane z uzyskaniem dotacji unijnej, a równocześnie nasi doradcy służą pomocą na każdym etapie realizacji projektu.

Nasza siedziba

Poczuj ducha industrialnej Łodzi

Szukasz idealnego miejsca na szkolenie lub biznesowe spotkanie? Nasza sala szkoleniowa mieści się na Księżym Młynie – miejscu z charakterem, przepełnionym historią i tradycją. W zabudowaniach z surowej cegły, idealnie współgrających z nowoczesnym designem, wciąż mieszka duch przemysłowej Łodzi i pionierów przedsiębiorczości.

Odwołania do fabrycznych tradycji regionu zachwycą nie tylko miłośników industrialnego stylu, ale i świadome osoby, dla których otoczenia ma istotny wpływ na skupienie, wyciszenie i koncentrację.

Z dala od zgiełku centrum miasta, dogodnie skomunikowana, aula zapewnia doskonały klimat do twórczej pracy, rozwoju kreatywnych pomysłów i inspirujących szkoleń.
Sala szkoleniowa dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny i pomieści do 17 uczestników. Koszt wynajęcia to jedynie 400 zł/dzień szkoleniowy. W razie potrzeby wydrukujemy również wszystkie potrzebne Ci materiały (twarda oprawa, 1 zł/stronę; min 30 stron).

A jeśli potrzebujesz sali na kameralne spotkanie doradcze – także zapraszamy do nas. Nasze reprezentacyjne pokoje czekają na Ciebie i Twoich Klientów. Koszt wynajęcia to 40 zł/h.

Wirtualny spacer

Zapraszamy na przechadzkę!

Strona główna

Home

WIĘCEJ…

Co słychać?

Aktualności

WIĘCEJ…

Nasz potencjał…

Projekty

WIĘCEJ…

Napisz do nas!

Kontakt

WIĘCEJ…