Polityka Compliance

„Postępuj tylko według takiej maksymy, dzięki której możesz zarazem chcieć, żeby stała się powszechnym prawem”.

Choć myśl Immanuela Kanta sięga czasów oświecenia, dziś doskonale odnajduje się w założeniach kodeksu postępowania, którym kierujemy się budując i rozwijając HRP. Transparentność, pełna wiarygodność, kroki podejmowane zgodnie z literą prawa, a przede wszystkim poszanowanie zasad etyki na każdym poziomie prowadzenia biznesu – to fundamenty, które pozwoliły nam zbudować markę godną zaufania – zarówno wśród pracowników, jak i partnerów, interesariuszy oraz podmiotów zewnętrznych.

Od 2004 roku świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich. To ogromna odpowiedzialność, bowiem w przypadku koordynacji wielu rozbudowanych projektów i programów nie ma miejsca na brak profesjonalizmu, niepewność i nieprzestrzeganie najwyższych standardów działania. Wprowadzenie polityki zgodności jest zatem naturalnym następstwem dynamicznego rozwoju firmy związanego z realizacją różnorodnych przedsięwzięć o zasięgu zarówno lokalnym jak i ogólnopolskim. Wypracowany przez nas kodeks stanowi zbiór maksym, które stały się dla nas powszechnym prawem. W ten sposób wyznaczamy standardy etycznego zachowania wyjaśniające zasady obowiązujące w HRP.

W Kodeksie Postępowania zamieściliśmy wytyczne dotyczące prawidłowego i zgodnego z prawem prowadzenia projektów w zakresie pozyskiwania funduszy, realizacji projektów, wyboru podmiotów świadczących usługi i dostawy na rzecz HRP, stosunków wewnętrznych, wizerunku oraz procedury kontroli.

Strona główna

Home

Poznajmy się!

O firmie

Nasz potencjał…

Projekty

Napisz do nas!

Kontakt