Już 13 listopada weźmiemy udział w nowym łódzkim wydarzeniu – Dysonanse ŁDZ. Jego ideą jest promocja Łodzi oraz zachęcenie młodych osób do kształcenia się i rozwijania biznesu właśnie w tym mieście. Dla nas będzie to świetna okazja do promocji oraz rozmów o rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji przy pomocy prowadzonych przez nas projektów. Zapraszamy na nasze stoisko w godzinach 12.00-20.00.

DYSONANSE ŁDZ to okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej na rynku pracy, ale i zainspirowania się różnymi punktami widzenia. Wśród prelegentów znajdzie się zarówno wiele znanych osobistości związanych z Łodzią, jak i YouTuberów, przedsiębiorców czy celebrytów. Wszystkich łączy pasja i duża wiedza, którą podzielą się z uczestnikami. W programie znajdą się między innymi wystąpienia takie jak: Ile i jak zarabia się na YouTube? – Paweł Svinarski (Dla Pieniędzy), Własny biznes, wzloty i fackupy – czyli 5 rzeczy, które chciałbym wiedzieć, zanim zostałem przedsiębiorcą – Michał Sadowski czy 10 lat influencer marketingu w Polsce – Rafał Masny.

W części wieczornej odbędzie się uroczysta Gala wręczenia stypendiów Młodzi w Łodzi oraz stypendiów Miasta Łodzi, na której również będziemy obecni. Jak już wcześniej informowaliśmy – ufundowaliśmy dwa stypendia oraz dwa zwroty kosztów zakwaterowania w domu studenckim, które 13 listopada trafią w ręce studentów.