Są tradycje, które kultywujemy z ogromną przyjemnością, zwłaszcza, że łączą to, co pożyteczne, z tym, co kreatywne! W zeszły piątek, kolejny już raz, z dumą i radością uczestniczyliśmy w wielkim finale „Mam Pomysł na Startup” 2022.

„Ideą Konkursu jest łączenie młodego biznesu z potencjalnymi kontrahentami, inwestorami oraz kompleksowe wsparcie w postaci szkoleń, doradztwa oraz opieki mentorskiej.” Idea bliska HRP nie tylko z uwagi na swoje założenia, ale i wartości, które za sobą niesie, prawda?

W tym roku zostaliśmy zaszczyceni aż 150. zgłoszeniami projektów biznesowych z całego świata. Finalnie do programu akceleracyjnego zostało zakwalifikowanych 28 projektów z Portugalii, Indii, Białorusi, Ukrainy oraz Polski.

Finałowa Gala pozwoliła wyłonić, wyróżnić i nagrodzić 14 najlepszych pomysłów, spośród których – z ramienia HRP – został wybrany R-nox Platforma „Cyfrowe powietrze”.

Jeszcze raz dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w konkursie, wszystkim inicjatywom i laureatom życzymy samych sukcesów. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji „Mam Pomysł na Startup” w marcu 2023!