Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że trzecia tura naborów w projekcie Akademia Transformacji Cyfrowej MMŚP dobiegła końca. Z przyjemnością odnotowaliśmy ogromne zainteresowanie projektem, które przełożyło się na rekordową ilość złożonych wniosków.

Na stronie projektu: https://hrp.com.pl/projekty/akademia-transformacji-cyfrowej-mmsp/ zostały zamieszczone listy rankingowe ze wszystkimi wnioskami złożonymi w poszczególnych naborach. Zawierają one podział na dwie kategorie:

  1. Lista główna – przedsiębiorstwa z najwyższym wynikiem punktowym, których wnioski będą weryfikowane w pierwszej kolejności;
  2. Lista rezerwowa – jeśli wniosek przedsiębiorcy z listy głównej zostanie odrzucony wówczas na to miejsce rozpatrywane będą kolejne wnioski z listy rezerwowej.

Od poniedziałku 12.09.2022 konsultanci rozpoczną weryfikację wniosków i nawiążą kontakt z  przedsiębiorcami, których wnioski znajdują się na liście głównej.

Zachęcamy do odszukania swojego wniosku według jego numeru na odpowiedniej liście.

Wszystkich przedsiębiorców, którym nie udało się zakwalifikować do obecnego naboru teraz zapraszamy do udziału w kolejnych naborach – kolejny jest zaplanowany za około 2 miesiące. Więcej szczegółów wraz z konkretnymi datami zostanie zamieszczonych w najbliższym czasie na stronie projektu.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią: +48 42 208 06 06 lub drogą mailową:cyfryzacja@hrp.com.pl

Dodatkowo informujemy, że wszelkie informacje o projekcie, prowadzonych naborach oraz dokumentacja dostępne są na wskazanej powyżej stronie projektu.