Szanowni Państwo z uwagi na dużą ilość limitów w projekcie (limit na osobę w danym sektorze, limit kosztu usługi- zał nr 9 do Regulaminu, limity dot. max i min liczby godzin usługi) oraz konieczność weryfikacji przez Operatora poziomu dofinansowania osobogodziny usługi rozwojowej udostępniamy Państwu:

 

1.Wykaz maksymalnego dofinansowania osobogodziny usługi rozwojowej – czyli stawek dofinansowania osobogodziny, których poziomu Operator nie może przekroczyć podczas rozliczania usług.     https://hrp.com.pl/wp-content/uploads/Maksymalny-koszt-dofinansowania-osobogodziny.pdf

2.Kalkulator Operatora-proste narzędzie, które przygotowaliśmy dla Państwa gdzie można sprawdzić ile maksymalnie może kosztować dana usługa z rekomendacji na jedną osobę przy realizacji określonej liczby godzin. https://hrp.com.pl/wp-content/uploads/Kalkulator_Covid_.xlsx

Zatem prosimy o zapoznanie się z wykazem stawek dofinansowania oraz kalkulatorem celem sprawdzenia jaki jest maksymalny koszt usługi na osobę, którą Operator może dofinansować.

Po wpisaniu liczby godzin w kolumnie B, w kolumnie H wygeneruje się maksymalny koszt usługi na pracownika- czyli kwota wsparcia (rozumiana jako dofinansowanie i wkład własny).

Zachęcamy do skorzystania z tego narzędzia.