Minęło już kilka dni od wydarzenia Marketing Challenge zorganizowanego przez SKN MarkeTeam z Wydziału Zarządzania UŁ, którego mieliśmy przyjemność być Partnerem, a my dalej jesteśmy pełni pozytywnych emocji płynących z gry!

Każde z zadań w których brali udział tegoroczni Uczestnicy było skrupulatnie przemyślane, a także wymagało od nich nieszablonowego myślenia, wiedzy i zaangażowania. Drużyny były skoncentrowane na wygranej, ale w żadnym wypadku nie zaburzyło to atmosfery przyjacielskiego współzawodnictwa – doskonale się ich obserwowało!

Organizatorzy nie pozostawili Uczestnikom nawet chwili na nudę, a każdy z 15 punktów zadaniowych rozsianych w Łodzi tętnił wyczuwalną magią. Kreatywne zadania przygotowane przez organizatorów, nieoczywiste miejsca na mapie Łodzi oraz przebrania rodem z ulubionych baśni wyróżniały tegoroczną edycję!

Po zakończeniu panelu zadań mieliśmy okazję pojawić się również na Gali Zakończenia, na której wręczono nagrody i zaprezentowano partnerów gry miejskiej. Galę uświetnił również pokaz magicznych sztuczek, który doskonale wpasował się w atmosferę świata magii i bajek.

Dziękujemy za możliwość bycia partnerem tego niesamowitego wydarzenia imamy nadzieję, że spotkamy się za rok – w następnej edycji!

Facebook: https://www.facebook.com/Marketing.Challenge
Instagram: https://www.instagram.com/marketing.challenge/