Szanowni Państwo,

w projekcie Przepis na Rozwój – rozpędzamy kompetencje w branży MOTO (www.przepisnnamoto.eu ), którego celem jest rozwój kapitału ludzkiego 72 Przedsiębiorstw z sektora usług rozwojowych, poprzez podniesienie kwalifikacji/kompetencji przez min 673 z 748 ich pracowników objętych wsparciem, zgodnie z rekomendacjami Sektorowej Rady, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem projektem oraz bardzo dużą ilością firm na liście rezerwowej, Operator w dniu 31.01.2023 o godzinie 13.00 zwiększy alokacje:

• w naborze nr 30 dla mikro Przedsiębiorstw o: 104 140,80 zł
• w naborze nr 31 dla małych Przedsiębiorstw o: 807 092,60 zł
• w naborze nr 33 dla dużych Przedsiębiorstw o: 329 779,20 zł

Firmy, które dostaną się do projektu z listy rezerwowej poproszone będą o dosłanie dokumentów finansowych potwierdzających zamieszczone we wniosku dane.

Przypominamy, że 4 kroki do uzyskania wsparcia to:

1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie PARP: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kompetencje-dla-sektorow-formularz
2. Zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych jako przedsiębiorca: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/
3. Aktywować konto w Systemie Operatora, po otrzymaniu linku aktywacyjnego (link przyjdzie do 24h od momentu zarejestrowania profilu przedsiębiorstwa);
4. Zalogować się do systemu Moto https://przepisnamoto.pl/ oraz wypełnić Wniosek o Umowę (którego wzór stanowi Załącznik nr 10 do Regulaminu) i przesłać go przez System Operatora.

Zespół projektowy.