HRP koordynuje na terenie województwa łódzkiego realizację ogólnopolskiej kampanii społecznej „Dni uczenia się dorosłych”, wspierającej osoby dojrzałe w kształtowaniu i rozwijaniu nawyku ciągłego uczenia się. Kampania realizowana będzie w całej Polsce od 15 września do 15 października 2019 roku.

Warsztaty, dni/noce otwarte, spotkania, pikniki edukacyjne, happeningi i wycieczki, treningi plenerowe, pokazy, konferencje i seminaria, konkursy, webinaria itp. – a wszystko po to, by pokazać, dorosłym Polakom, że warto kształcić się przez całe życie, dbając nie tylko o swój rozwój zawodowy, ale i dla przyjemności, zdrowia, tężyzny fizycznej czy rozwoju osobistego.

Jednym z wydarzeń realizowanych na terenie województwa łódzkiego jest facebook’owy konkurs „HIT rynku usług rozwojowych”, promujący najciekawsze usługi rozwojowe. Dla firm szkoleniowych udział w plebiscycie to doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy, reklama przedsiębiorstwa, publicity i upowszechnienie realizowanych kursów, szkoleń, usług doradczych, itp.

Spośród zgłoszonych usług rozwojowych wyłonionych zostanie sześć, które otrzymają nagrody-statuetki i zaszczytny tytuł Laureata Konkursu „HIT rynku usług rozwojowych”. Dodatkowo, będą one zaprezentowane podczas konferencji podsumowującej Dni uczenia się dorosłych 2019, która odbędzie się 8 października 2019 roku w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości w Łodzi.

Konkurs organizowany jest za pośrednictwem profilu firmy British Centre na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/431037344170764/. Na stronie znajdują się także szczegółowe informacje i regulamin konkursu.

Zapraszamy do udziału w konkursie i zachęcamy do organizacji własnych wydarzeń w ramach kampanii społecznej „Dni uczenia się dorosłych”.