Szanowni Państwo

Już wkrótce uruchamiamy nabory w projekcie pn. „Nowoczesne Kompetencje w Sektorze Chemicznym” realizowanego przez Operatora: STOWARZYSZENIE ZACHODNIOPOMORSKI KLASTER CHEMICZNY „ZIELONA CHEMIA” oraz Partnera HRP GROUP SP Z O.O. na podstawie umowy UDA-POWR.02.21.00-00-R129/21 z dnia 22.09.2021 r.

Przypominamy, że

oraz wypełnienie Wniosku o Umowę (którego wzór stanowi Załącznik nr 12 do Regulaminu) i przesłanie go przez System Operatora w momencie ogłoszenia naboru.

Internetowy System elektroniczny Operatora, umożliwiający elektroniczne składanie Wniosków o Umowę oraz wgrywanie odpowiednich dokumentów zostanie wkrótce uruchomiony.

Operator projektu w najbliższym czasie poinformuje o uruchomieniu naboru, zatem zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji i Uczestnictwa, załącznikami oraz Rekomendacjami Rady Sektorowej sektora chemicznego dostępnymi w zakładce: Materiały do pobrania.

Przypominamy że, w momencie uruchomienia systemu Operatora otrzymacie Państwo od Operatora e -mail wraz z linkiem do logowania w systemie Operatora.

Prosimy śledzić informacje w aktualnościach gdzie będzie podana data i godzina naboru.