Przed nami kolejne wdrożenie teleopieki!

Trudna sytuacja za oknem wymaga zastosowania rozwiązań do zadań specjalnych – zwłaszcza, gdy pod nasze skrzydła trafia grupa osób potrzebująca szczególnej uwagi. Odpowiadając na potrzeby seniorów, szczególnie w tak niełatwym czasie, dołożyliśmy wszelkich starań, by prowadzony przez nas projekt Teleopieki pomógł tym, którzy najbardziej tego potrzebowali. Z dumą ogłaszamy, że największe wdrożenie w regionie planowo dobiegło końca. W ramach dwóch projektów rozdaliśmy 2500 teleopasek! Serca rosną na myśl, że dzięki tym niewielkim urządzeniom mogliśmy zapewnić seniorom poczucie bezpieczeństwa i komfort –  ten fizyczny i psychiczny.

Nie zwalniamy tempa i pomagamy dalej! Ruszamy z nowym wdrożeniem w powiecie piotrkowskim, a nasza teleopaska zyskuje dodatkowe funkcje. Dzięki niej, seniorzy nie tylko mogą połączyć się z Centrum Teleopieki, skorzystać z przycisku SOS oraz udostępnić swoją lokalizację, ale w czasie rzeczywistym uzyskają informację na temat pomiaru temperatury, ciśnienia i pulsu. Wiemy bowiem, że w przypadku gorszego samopoczucia trzeba reagować natychmiast.

Projekt cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że podobnie jak w przypadku Łodzi, przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa seniorów, którym każdego dnia życzymy ogromu zdrowia!