Szanowni Państwo w dniu dzisiejszym został uruchomiony System Operatora dla Projektu „Przepis na Rozwój – kompetencje szyte na miarę”.

Poniżej zamieszczamy szczegółową instrukcję rejestracji krok po kroku.

  1. Założenie konta w BUR (Baza Usług Rozwojowych) jako przedsiębiorca – „konto instytucjonalne” – https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/.
  2. Wypełnienie formularza na stronie internetowej  PARP „Kompetencje dla sektorów”. Formularz musi być wypełniony na te same dane i e-mail co w punkcie 1. Jeżeli jakiekolwiek dane różnią się z tymi podanymi w punkcie 1. należy je skorygować.
  3. System automatycznie tworzy Państwa konto w Systemie Operatora Projektu z użyciem wcześniej podanych danych
  4. W ciągu 24h  otrzymują Państwo e-mail aktywacyjny do logowania w Systemie Przepis na Modę – na wskazany e-mail zostanie wysłana wiadomość aktywacyjna.
    1. Loginem do systemu Przepis na Modę jest Państwa e-mail podany w punktach 1 oraz 2.
    2. Hasło ustalają Państwo poprzez kliknięcie odnośnika w e-mailu aktywacyjnym wedle Państwa uznania.
  5. Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności mają Państwo możliwość złożenia wniosku o umowę w systemie Przepis na Modę, o ile nabór jest otwarty.

Zapraszamy do rejestracji, gdyż już w maju planujemy uruchomić pierwsze nabory!

Jeżeli wcześniej wypełniliście Państwo formularz rejestracyjny na stronie PARP na te same dane niezbędne będzie użycie indywidualnego adresu e-mail dla każdego numeru NIP, inaczej mogą wystąpić problemy przy tworzeniu Państwa konta.

W razie problemów z nieprawidłowo podanym hasłem w systemie Przepis na Modę prosimy o użycie opcji „Zapomniałem/łam hasło”, znajdującej się pod panelem logowania do systemu.