Szanowni Państwo,

w projekcie Przepis na Rozwój – rozpędzamy kompetencje w branży MOTO (www.przepisnnamoto.eu ), którego celem jest rozwój kapitału ludzkiego 72 Przedsiębiorstw z sektora usług rozwojowych, poprzez podniesienie kwalifikacji/kompetencji przez min 673 z 748 ich pracowników objętych wsparciem, zgodnie z rekomendacjami Sektorowej Rady, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem projektem, bardzo dużą ilością firm na liście rezerwowej oraz oszczędnościami, Operator w dniu 26.07.2023 o godzinie 10.00 zmieni alokacje:

 

  • w naborze nr 30 dla mikro Przedsiębiorstw o: 43 392,00 zł

 

Firmy, które dostaną się do projektu z listy rezerwowej poproszone będą o dosłanie dokumentów finansowych potwierdzających zamieszczone we wniosku dane.

Przypominamy, że 4 kroki do uzyskania wsparcia to:

  1. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie PARP: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/kompetencje-dla-sektorow-formularz
  2. Zarejestrować się w Bazie Usług Rozwojowych jako przedsiębiorca: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/
  3. Aktywować konto w Systemie Operatora, po otrzymaniu linku aktywacyjnego (link przyjdzie do 24h od momentu zarejestrowania profilu przedsiębiorstwa);
  4. Zalogować się do systemu Moto https://przepisnamoto.pl/  oraz wypełnić Wniosek o Umowę (którego wzór stanowi Załącznik nr 10 do Regulaminu) i przesłać go przez System Operatora.

 

Zespół projektowy.