Z radością informujemy, że w ubiegły wtorek, 4 lutego, w mieszczącym się pod adresem Cieszkowskiego 6 w Łodzi naszym Klubie Seniora, w obecności Członkiń i Członków Klubu oraz delegacji reprezentującej Fundację 4FUTURE przekazaliśmy do rąk Pani Elżbiety Łaciny, członkini Zarządu Fundacji DOZ Dbam o zdrowie, oficjalne podziękowanie dla Fundacji, którą reprezentuje.

Powodu do wdzięczności dostarczyła wpłata darowizny, jakiej dokonała DOZ Dbam o zdrowie na rzecz 4FUTURE. Przekazana kwota w wysokości pięciu tysięcy złotych została wydatkowana na cele związane z działalnością Klubu Seniora, który nas ugościł. Został on powołany w ramach projektu „Pomocna dłoń”, a darowana suma umożliwiła doposażenie go w sprzęt audio: stereofoniczną wieżę wraz z głośnikami i zestaw karaoke z mikrofonem, a także akcesoria AGD: płytę indukcyjną i blender.

Zakupiono też niezbędne meble – drewniane krzesła – oraz artykuły umożliwiające Członkom i Członkiniom Klubu zaspokajanie potrzeb w zakresie aktywności fizycznej – stacjonarny rower treningowy – oraz kompetencji poznawczych – gry edukacyjne. Ponadto została nabyta maszyna do szycia. Wszystko po to, aby osoby spędzające czas w Klubie mogły łączyć relaks i wypoczynek ze zdrowym trybem życia, poprzez trening w zakresie różnych kategorii sprawności: fizycznej (motorycznej i manualnej), jak również intelektualnej.