Z dumą informujemy, że wczoraj uruchomiliśmy kolejny nabór w ramach projektu „Przepis na Zdrowie”. To jeden z wielu zaplanowanych na najbliższe lata, ponieważ rekrutacja potrwa w trybie ciągłym aż do 2022 roku. Miejsce przyjmowania zgłoszeń zostało wyznaczone w siedzibie Partnera, którym jest Urząd Miasta Łodzi.

Pierwsza grupa siedemdziesięciorga Uczestniczek i Uczestników jest już gotowa i niebawem przystąpi do realizacji programu.

Przedsięwzięcie to dedykowane jest mieszkańcom i mieszkankom Łodzi powyżej piętnastego roku życia borykającym się ze stresem w różnych sytuacjach życiowych lub doświadczających poczucia wypalenia zawodowego.

Osoby zakwalifikowane do udziału w Projekcie zyskają możliwość uczestnictwa w treningach motywacyjnych, relaksacyjnych i z zakresu zarządzania czasem oraz w zajęciach ruchowych. Ponadto będą mogły zasięgnąć porady psychologicznej.

Lista korzyści, jakie odniosą dzięki „Przepisowi na Zdrowie” obejmuje komfort psychiczny, a także nabycie umiejętności efektywnego radzenia sobie z napięciem nerwowym samodzielnie, podniesienie kompetencji organizacyjnych, przyswojenie nowej wiedzy i wykształcenie dobrych nawyków w trosce o zdrowie. A wszystko po to, żeby powrócić do pracy i bez żadnych obciążeń psychicznych robić karierę na miarę swoich marzeń.

Serdecznie zapraszamy!