Szanowni Państwo,

Już wkrótce uruchamiamy nabory w projekcie pn. „Przepis na menedżera i zadania anty-covidowe dla sektorów: chemicznego, usług rozwojowych i motoryzacyjnego”.

Zadania anty-covidowe są realizowane w ramach projektu pn. „Przepis na Menedżera i zadania anty-covidowe dla sektorów: chemicznego, usług rozwojowych i motoryzacyjnego” realizowanego przez Operatora HRP Group Sp z o.o. na podstawie aneksu z dnia 29.09.2020 r. do umowy nr UDA-POWR.02.21.00-00-3028 /18.

Przypominamy, że:

  1. pierwszym krokiem do wzięcia udziału w projekcie jest zgłoszenie chęci udziału na formularzu PARP: https://power.parp.gov.pl/component/site/site/formularz-kontaktowy-kompetencje-dla-sektorow-covid
  2. założenie konta w BUR przed terminem uruchomienia naboru,
  3. zalogowanie się w systemie Operatora:

oraz złożenie Wniosku o umowę w Systemie Operatora w terminie uruchomienia naboru.

Internetowy System elektroniczny Operatora, umożliwiający elektroniczne składanie Wniosków o Umowę oraz wgrywanie odpowiednich dokumentów zostanie wkrótce uruchomiony.

Operator projektu w najbliższym czasie poinformuje o uruchomieniu naboru, zatem zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Rekrutacji i Uczestnictwa, załącznikami oraz Rekomendacjami Nadzwyczajnymi Rad Sektorowych dostępnymi w zakładce – materiały do pobrania.

Przypominamy że, w momencie uruchomienia systemu Operatora otrzymacie Państwo od Operatora e-mail wraz z linkiem do logowania w systemie Operatora.

Prosimy śledzić informacje w aktualnościach, gdzie będzie podana data i godzina naboru.